Mevlüt-Yemeği-Ankara

Mevlüt Yemeği Ankara; Ankara’nın Tüm ilçelerinde ve semtlerinde kaybedilen bir yakınınız için mevlüt yemeği vermek istediğinizde Mevlüt Yemeği Ankara da ihtiyacınız olduğunda bu ihtiyacınız karşılayacak, yemek firmaları ile koordine edilerek yemeklerin belirtilen saatte mevlüt yemeğinin verileceği yere getirilmesi, dağıtım işleminin yapılması çok önemlidir.  Ankara’da 15 yıldır yemek hizmeti veren işletmemiz, Tüm Mevlüt  yemekleri konusunda hiçbir aksaklığa meydan vermeden mevlüt yemeği siparişini zamanında en lezzetli yemekleri size ulaştırmaktadır.

Kullanılan malzemeler

 Mevlüt yemeklerinde kullandığımız malzemeler; Kırmızı et olarak; Günlük yağsız dana eti, Beyaz et; Erpiliç Tavuk eti, Yudum Yağ, Akfa Salça, Pirinç olarak, Osmancık Baldo pirinç kullanmaktayız. Ankara’nın Tüm İlçelerine, Mahallelerine, Semtlerine Köylerine en uygun fiyatlara mevlüt yemekleri Hizmeti vermekteyiz. Mevlüt  yemeklerinde Menü paketlerimiz, Et menü Paketi, Tavuk menü Paketi. Et Döner menü Paketi, Tavuk Döner menü Paketi, Pide menü Paketi, Lahmacun menü Paketi, Tabldot menü Paketi, Bakliyat menü Paketlerimiz mevcuttur. Menü paketlerimizde; Pilav, Salata, Ayran, Tatlı, Ekmek, 5 gözlü köpük tabak, çatal, kaşık, peçete, çöp poşeti vardır. Ayrıca mevlüt yemekleriniz için; Günlük üretim İrmik Helvası da hazırlamaktayız.

Yemek menülerimiz Ankara’da en uygun fiyatlara verilmekte olup, lezzetinden asla taviz verilmemektedir. Tüm Yemeklerimizde  markalı ürünler kullanmaktayız. Referanslarımız için bizden daha önce  yemek hizmeti alan ve Google da bizim için yorum yapan müşterilerimizdir.

Mevlüt Yemeklerinin Hazırlanması ve Teslim Edilmesi

Mevlüt Yemeği Ankara da Müşterilerimiz tarafından şu menüler sipariş edilmektedir. Et menüleri, Tavuk menüleri. Et Döner Menüleri, Tavuk Döner Menüleri, Pide Menüleri, Lahmacun Menüleri, Tabldot Menüleri, Bakliyat Menüler. Bu menülerden herhangi birisinin siparişinin verilmesinden sonra, siparişleriniz aynı gün içinde Dağıtıma kısa süre kala pişirilmektedir. Ve uygun şekilde paketlenerek eksiksiz ve paket menüde geçen tüm malzemeler ile birlikte size ulaştırılmaktadır. Yemekler Tencereler ile sıcak olarak adresinize verilmektedir. Yemekler dağıtım  boyunca sıcaklığını muhafaza ettiğinden yemeklerin tekrar ısıtılması yapılmamaktadır.

Mevlüt Yemeklerinin dağıtımı:

Tarafımızdan adresinize sıcak olarak getirilen yemekler, personelimiz dağıtım hizmetinde yardımcı olmaktadır. Yemeklerin dağıtılması esnasında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler getirilmektedir. Belirtilen yemek sayısına göre dağıtım elemanı bulundurmaktayız. Mevlüt yemeği için gelen tüm personele yemek dağıtımı yapılana kadar dağıtım elemanlarımız orada kalmaktadır. Dağıtım için ayrıca her hangi bir ücret talep etmiyoruz. Günün her saati bizi arayabilirsiniz. Mevlüt yemeği fiyatlarımız çok uygundur.

Ankara Mevlüt Yemek Fiyatları

Mevlit Yemeği Menü Ve Fiyatları:

Et Menü

Pirinç Pilavı,  Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Et Menü Fiyatı : 120.00 TL

Tavuk Menü

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 100.00 TL

Pide Menü

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 120.00 TL

Bakliyat Menü

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 100.00 TL

Tavuk Döner Menü

Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 100.00 TL

Günlük İrmik Helvası Adet : 25.00 TL 

İLETİŞİM:  

0533 427 69 03 ( 7 / 24 )

 0312 278 15 35 ( 7 / 24 )

 info@doyumyemek.com

ww.doyumyemek.com

İstasyon Mah. 2349 Sok. No: 10 Etimesgut / ANKARA